CB závod Podzimní Éter 33.


Přehled přihlášených a došlých deníků – 2017


Modře psaný název – dodali deník | Červeně psaný název – neúčast v PE33 | Puntík ● vysílali v PE33

[*FIALOVĚ jsou značeny expedice kterým ještě nebyl oficiálně zaslán VOLACÍ ZNAK!]
[U = odkaz na úpravy, Z = odkaz na zaslání volacího znaku]

č.Volačka, Název expediceZnakQTHLokátorm n.m.Členové expedicePoznámka
MateS FMKC01-33Mikulčin vrchJN88VW799MateS FM Kontrolka cz
??KC????????
??KC??????
1 Expedice PerúnES1●PolomJN99KD1070Roman Teplička, Natália Žilina (A) U | Z
2 Lukáš UničovLC2UničovJN89NS--- (N) Lovím 33 U | Z
3 Expedice CrusaderEC3●DyleňJN69GX940Pavel Lažany Radek Božkov (A) U | Z
4 Expedice KleťEC4●Kleť JN78DU1083& spol. (A) U | Z
5 Jožo Radar Hájik ŽilinaLS5ŽilinaJN99IF--- (N) Lovím 33 U | Z
6 Milan SenicaES6●Veľká JavorinaJN88UU971Milan Senica (A) U | Z
7 Expedice KrušnohorEC7MacechaJO60LJ1113Apollo Nejdek , Dadůč Nové Hamry (A) U | Z
8 Jarda-52 LiberecEC8●RašovkaJO70MQ700Jarda-52 Liberec (A) U | Z
9 Expedice OndrejES9●BeskydJN99FJ900Marián Strečno, Terka Strečno (A) U | Z
10 Jindra MeclovEC10Škarmanka JN69JK888Jindra Meclov (A) U | Z
11 Expedice RadegastEC11●Křížový VrchJN69OO485Venca Chotěšov, Vorel Stupno (A) U | Z
12 Expedice MafiaES12●Tanečkov kopecJN98OL765Števo Zvolen, Cyro Zvolen (A) U | Z
13 Expedice PohádkaEC13●SvahováJO60QN850Mirka Stankovany Sulejovice, Miro Stankovany, Eva Stankovany (A) U | Z
14 Jindra SrníLC14●SrníJN79WS--- (N) Lovím 33 U | Z
15 Mates BrnoEC15●SlamníkJO80KD1233Mates Brno (A) U | Z
16 Jano Nové ZámkyES16●ChopokJN98TW2024Jano NZ (A) U | Z
17 Expedice ApolloES17●TáňovoJN98TM929Robert Fiľakovo, Tomas Fiľakovo, Peter Radzovce, (N) U | Z
18 Expedice KrižiaciES18●KuklaJN88PJ564Roman Modra, Jano Vrakuňa (A) U | Z
19 Expedice HorecES19●Veľká lúkaJN99JC1475Pedro Martin, Michal Príbovce, Martin Záturčie (A) U | Z
20 Skipper KittseeES20●Trojmedzie JN88NA130Skipper Kittsee (N) U | Z
21 Expedice SvištěES21●RákošKN08RP420Bleky, Jezzy, Karol Košice (A) U | Z
22 Expedice KysucaES22●Bútorky /Makov-časť kasárne/JN99EH980Jozef yogi Olešná (A) U | Z
23 Expedice HorizontEC23●Holý VrchJN99AB830uvidíme, kdo se přidá (N) U | Z
24 Expedice TigerES24xMojšová LúčkaJN99JE420Peter Vlčince Žilina (N) U | Z
25 Michal SvidníkES25●Čierna horaKN09SH667Michal Svidník (A) U | Z
26 Expedice HelouKošiceES26●Úhornianské sedloKN08IQ1000Strašidlo Košice, Bača Košice (A) U | Z
27 Karči KošiceLS27●KošiceKN080R--- (N) Lovím 33 U | Z
28 Petr BřezováLC28●Březová u ZlínaJN89VG--- (N) Lovím 33 U | Z
29 Expedice MoravaEC29●Mikulčin vrchJN88VW799Franta Hokej Baška (A) U | Z
30 Expedice IntegráčES30●LaskomerJN98NS632Hurikán Banská Bystrica (A) U | Z
31 Expedice FerdaEC31●SedloJN69SE902Hraboš Barrandov Praha, Fíla Praha, Kryštof Praha (A) U | Z
32 Karel RokycanyLC32●KřešínJN69XT--- (A) Lovím 33 U | Z

• Registrace Hlavní závod •

• Registrace Doplňková soutěž •

• Vstup do diskuze •

Logo Podzimního éteru 33

 

© MateS FM